pływalnia 50m – KOBIET – JUNIORKI 14 LAT

DYSTANS/
STYL
CZASNAZWISKO I IMIĘROK
URODZENIA
KLUBDATA
REKORDU
MIEJSCE
REKORDU
50m
dowolny
0:26.53SOKOŁOWSKA Diana1996MKS Juvenia Białystok03.cze.2010Gliwice
100m
dowolny
0:57.34SOKOŁOWSKA Diana1996MKS Juvenia Białystok10.gru.2010Belgrad SRB
200m
dowolny
2:02.37KNOP Aleksandra2003UKS 190 Łódź07.lip.2017Olsztyn
400m
dowolny
4:16.54KILIJAŃSKA Donata1995KSZO Ostrowiec Św.20.lip.2009Tampere FIN
800m
dowolny
8:47.93KILIJAŃSKA Donata1995KSZO Ostrowiec Św.12.gru.2009Ostrowiec Św.
1500m
dowolny
17:27.17KNOP Aleksandra2003UKS 190 Łódź21.maj.2017Lublin
50m
grzbietowy
0:30.16KAMZOL Flawia2007KS Fala Niepołomice27.lut.2021Ostrowiec Św.
100m
grzbietowy
1:03.37LEFANOWICZ Iwona1992UKS Skarpa Lublin24.lis.2006Gorzów Wlkp
200m
grzbietowy
2:14.08BERNAT Laura2005KS Olimpia Lublin22.lipiec.2019Baku KAZ
50m
klasyczny
0:32.56CHRZAN Zofia2005Lokomotywa Sopot04.maj.2019Oświęcim
100m
klasyczny
1:11.81CHRZAN Zofia2005Lokomotywa Sopot16.maj.2019Olsztyn
200m
klasyczny
2:34.33OTREMBA Justyna1995MTKP Delfin Toruń20.lip.2009Tampere FIN
50m
motylkowy
0:27.90CIERPIAŁOWSKA Paulina2005MAL WOPR Malbork06.lip.2019Olsztyn
100m
motylkowy
1:01.40CIERPIAŁOWSKA Paulina2005MAL WOPR Malbork05.lip.2019Olsztyn
200m
motylkowy
2:16.27OLCZAK Mirela1993MKP Słowianka Gorzów Wlkp.08.lip.2007Drzonków
200m
zmienny
2:20.33GUŚĆ Wiktoria2004UKS Delfin Piotrków Trybunalski26.maj.2018Łódź
400m
zmienny
4:52.05KNOP Aleksandra2003UKS 190 Łódź19.maj.2017Lublin
Sztafety: KLUBOWE
4x100m
dowolny
4:05.28SZCZEPAŃSKA Maria
CELMER Wiktoria
CZECHYRA Agata
KRZYSZTOFIAK Iga
2003
2003
2003
2003
KS Warta Poznań08.lip.2017Olsztyn
4x200m
dowolny
8:51.12URBANIAK Dominika
HAŁADYN Karolina
SZYMAŃSKA Julia
KNOP Aleksandra
2003
2003
2003
2003
UKS 190 Łódź07.lip.2017Olsztyn
4x100m
zmienny
4:33.77TARASIEWICZ Klaudia
TYMIŃSKA Zofia
POZNACHOWSKA Nadia
SZREDZIŃSKA Gabriela
2004
2004
2004
2004
UKP Polonia Warszawa01.lip.2018Olsztyn
Sztafety: REPREZENTACJI
4x100m
dowolny
3:56.93KLIMEK Marta
JABŁOŃSKA Martyna
MURAWSKA Maria
KNOP Aleksandra
2003
2003
2003
2003
UKP Unia Oświęcim
MKS Piaseczno
UKP Polonia Warszawa
UKS 190 Łódź
10.gru.2017Targoviste ROM
4x200m
dowolny
8:38.56KASPEREK Katarzyna
RUDAWSKA Adrianna
DWORACZEK Paulina
SOKOŁOWSKA Diana
1996
1996
1996
1996
KS Warta Poznań
UTS Orlik Lublin
MKS Jordan Kraków
MKS Juvenia Białystok
27.mar.2010Coimbra POR
4x100m
zmienny
4:19.64PIESKO Martyna
WOJTKOWIAK Alicja
ZIELIŃSKA Daria
MURAWSKA Maria
2003
2003
2003
2003
UKS Olimpijczyk 23 Lublin
MKS Park Wodny Tarnowskie Góry
UKP Polonia Warszawa
UKP Polonia Warszawa
08.gru.2017Targoviste ROM

pływalnia 50m - KOBIET - JUNIORKI 14LAT