pływanie 50m – MĘŻCZYZN – JUNIORZY 16 LAT

DYSTANS/
STYL
CZASNAZWISKO I IMIĘROK
URODZENIA
KLUBDATA
REKORDU
MIEJSCE
REKORDU
50m
dowolny
0:23.44OSTROWSKI Karol1999MKP Szczecin2015.12.12Hodmezovasaehely HUN
100m
dowolny
0:50.48WERNER Paweł1993MKS Juvenia Wrocław2009.12.11Doha QAT
200m
dowolny
1:51.87MŁYNARCZYK Karol2000UKS G-8 Bielany Warszawa2016.07.15Ostrowiec Św
400m
dowolny
3:56.47KAŁUŻYŃSKI Antoni1999MUKP PW Warszawianka2015.12.12Hodmezovasaehely HUN
800m
dowolny
8:08.01PIELOWSKI Krzysztof1991MTP Kormoran Olsztyn2007.11.29Gorzów Wlkp
1500m
dowolny
15:35.41PIELOWSKI Krzysztof1991MTP Kormoran Olsztyn2006.07.06Gorzów Wlkp
50m
grzbietowy
0:26.14KRASKA Jakub2000UKS Piątka Konstantynów Łódzki2016.05.29Szczecin
100m
grzbietowy
0:56.16STOKOWSKI Kacper1999UKS G-8 Bielany Warszawa2015.05.29Szczecin
200m
grzbietowy
2:02.82KAWĘCKI Radosław1991Korner-Novita 10 Zielona Góra2007.11.29Gorzów Wlkp
50m
klasyczny
0:28.69TOKARSKI Krzysztof1996MKS SMS Victoria Racibórz2012.05.13Olsztyn
100m
klasyczny
1:02.45MACHNIK Mikołaj1993MKS MOS Katowice2009.05.25Ostrowiec Św
200m
klasyczny
2:15.63MACHNIK Mikołaj1993MKS MOS Katowice2009.07.21Tampere FIN
50m
motylkowy
0:24.75SMOLIŃSKI Jakub2000KS Jedynka Ożarów Mazowiecki2016.05.30Szczecin
100m
motylkowy
0:54.61STOKOWSKI Kacper1999UKS G-8 Bielany Warszawa2015.12.12Hodmezovasaehely HUN
200m
motylkowy
1:59.36CIEŚLAK Marcin1992MUKP Warszawianka PW Warszawa2008.12.07Praga CZE
200m
zmienny
2:04.29CIEŚLAK Marcin1992MUKP Warszawianka PW Warszawa2008.12.07Praga CZE
400m
zmienny
4:26.91KAŁUSOWSKI Jan2000MKS Trójka Łódź2016.07.15Ostrowiec Św
Sztafety: KLUBOWE
4x100m
dowolny
3:33.08MŁYNARCZYK Karol
RĘBACZ Maciej
SŁOWIK Rafał
BUTKIEWICZ Cezary
2000
2000
2000
2000
UKS G-8 Bielany Warszawa2016.07.16Ostrowiec Św
4x200m
dowolny
7:44.73HANO Grzegorz
DĄBROWSKI Patryk
DUTKOWIAK Wojciech
KIEŁCZEWSKI Amadeusz
2000
2000
2000
2000
WKS Śląsk Wrocław2016.07.15Ostrowiec Św
4x100m
zmienny
3:54.55MŁYNARCZYK Karol
RĘBACZ Maciej
BUTKIEWICZ Cezary
SŁOWIK Rafał
2000
2000
2000
2000
UKS G-8 Bielany Warszawa2016.07.17Ostrowiec Św
Sztafety: REPREZENTACJI
4X100m dowolny3:26.76OSTROWSKI Karol
STOKOWSKI Kacper
CUKANOW Michał
KAŁUŻYŃSKI Antoni
1999
1999
1999
1999
MKP Szczecin
UKS G-8 Bielany Warszawa
TP Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki
MUKP PW Warszawianka
13.gru.2015Hodmezovasaehely HUN
4x200m dowolny7:38.27WERNER Paweł
BOGULSKI Bartłomiej
ŁUCZAK Piotr
KWIATKOWSKI Przemysław
1993
1992
1992
1992
MKS Juvenia Wrocław
MKS Juvenia Wrocław
AZS AWF Katowice
MKS Trójka Łódź
06.gru.2008Praga HUN
4x100m zmienny3:45.96STOKOWSKI Kacper
KUSTO Rafał
STĘPNIAK Kacper
OSTROWSKI Karol
1999
1999
1999
1999
UKS G-8 Bielany Warszawa
UKS Orka Lubań
MUKP Korona Swim Kielce
MKP Szczecin
11.gru.2015Hodmezovasaehely HUN

pływalnia 50m - MĘŻCZYZN - JUNIOR 16 lat