pływalnia 50m – MĘŻCZYZN – JUNIORZY 18 LAT

DYSTANS/
STYL
CZASNAZWISKO I IMIĘROK
URODZENIA
KLUBDATA
REKORDU
MIEJSCE
REKORDU
50m
dowolny
0:22.45HOŁUB Jan1996WKS Śląsk Wrocław2014.07.13Dordrecht NED
100m
dowolny
0:49.28HOŁUB Jan1996WKS Śląsk Wrocław2014.07.09Dordrecht NED
200m
dowolny
1:48.51STOKOWSKI Kacper1999UKS G-8 Bielany Warszawa2016.07.17Hodmezovasaehely HUN
400m
dowolny
3:49.21WOJDAK Wojciech1996UKP Unia Oświęcim2014.07.09Dordrecht NED
800m
dowolny
7:57.48WOJDAK Wojciech1996UKP Unia Oświęcim2014.07.12Dordrecht NED
1500m
dowolny
14:59.38SAWRYMOWICZ Mateusz1987MKP Szczecin2005.07.31Montreal CAN
50m
grzbietowy
0:25.27STOKOWSKI Kacper1999UKS G-8 Bielany W-wa20.maj.2017Lublin
100m
grzbietowy
0:54.60STOKOWSKI Kacper1999UKS G-8 Bielany W-wa29.cze.2017Netanya (ISR)
200m
grzbietowy
1:55.60KAWĘCKI Radosław1991KS Korner Zielona Góra2009.07.31Rzym ITA
50m
klasyczny
0:28.18HOŁUB Maciej1995UKS Orlik Przeworsk2013.08.30Dubaj UEA
100m
klasyczny
1:02.04KUSTO Robert1998UKS Orka Lubań2016.07.10Hodmezovasaehely HUN
200m
klasyczny
2:13.48STOLARSKI Marcin1996UKS Żoliborz Warszawa2014.06.07Olsztyn
50m
motylkowy
0:24.16CHUDY Michał1997UPKS Wodnik Rawicz2015.07.17Ostrowiec Św
100m
motylkowy
0:53.00CIEŚLAK Marcin1992MUKP Warszawianka PW Warszawa2009.07.12Praga CZE
200m
motylkowy
1:56.13CIEŚLAK Marcin1992MUKP Warszawianka PW Warszawa2009.07.10Praga CZE
200m
zmienny
2:03.18POPRAWA Michał1994AZS AWF Katowice2015.07.19Oświęcim
400m
zmienny
4:18.40MATCZAK Mateusz1989MKS Trójka Łódź2007.07.22Antwerpia BEL
Sztafety: KLUBOWE
4x100m
dowolny
3:24.13SŁOWIK Rafał
BUTKIEWICZ Cezary
STOKOWSKI Kacper
PISZCZOROWICZ Bartosz
2000
2000
1999
1999
UKS G-8 Bielany Warszawa20.lip.2017Warszawa
4x200m
dowolny
7:33.18STOKOWSKI Kacper
MŁYNARCZYK Karol
DOBRZYŃSKI Tomasz
BUDKIEWICZ Cezary
1999
2000
1998
2000
UKS G-8 Bielany Warszawa2016.05.27Szczecin
4x100m
zmienny
3:48.12MŁYNARCZYK Karol
RĘBACZ Maciej
STOKOWSKI Kacper
PISZCZOROWICZ Bartosz
2000
2000
1999
1999
UKS G-8 Bielany Warszawa21.lip.2017Warszawa
Sztafety: REPREZENTACJI
4X100m dowolny3:17.11OSTROWSKI Karol
PISZCZOROWICZ Bartosz
STOKOWSKI Kacper
KRASKA Jakub
1999
1999

1999
2000
MKP Szczecin
UKS G-8 Bielany Warszawa

UKS G-8 Bielany Warszawa
UKS 5tka Konstantynów
28.cze.2017Netanya (ISR)
4x200m dowolny7:18.01STOKOWSKI Kacper
ARNDT Mateusz
KASZTELAN Bartosz
KAŁUŻYŃSKI Antoni
1999
1998
1998
1999
UKS G-8 Bielany Warszawa
KS Delfin Gdynia
MTP Kormoran Olsztyn
MUKP PW Warszawianka
08.lip.2016Hodmezovasaehely HUN
4x100m zmienny3:38.77KAŹMIERCZAK Kamil
KUSTO Rafał
KRASKA Jakub
PISZCZOROWICZ Bartosz
1999
1999
2000
1999
TP Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki
UKS Orka Lubań
UKS 5tka Konstantynów
UKS G-8 Bielany Warszawa
02.lip.2017Netanya (ISR)

pływalnia 50m - MĘŻCZYZN - JUNIOR 18 lat